Ecza Etiket Raf Etiketi Modülü Tanıtım Videosu

Daha Okunaklı Fiyatlar, Daha Sonuç Odaklı Satışlar Demektir !

Ecza Etiket raf etiketi modülü ile 50×30, 50×40 veya 60×40 boyutlarında etiketlere 2 satır halinde ürünün adını ve özelliğini yazabilir daha sonrasında fiyat bilgisini de girerek rafınıza takılmaya veya yapıştırmaya hazır biçimde baskısını alabilirsiniz.

Ecza Etiket raf modülü ile ayrıca indirime giren ürünleriniz için indirimli varyasyonunda bulunduğu raf etiketleri bastırabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz ürüne indirim kampanyası düzenler ve satışlarınızın artmasını  sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak Ecza Etiket raf etiketi modülü size Qr Code ( Kare Kod ) veya barkod ile de normal veya indirimli raf etiketi bastırma şansı verir. Böylelikle stok kontrolü gibi işlemlerinizi satışı gerçekleşen ürününüz için hızlıca halledebilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Raf Etiketi Modülü Ekran Görüntüleri

Daha Okunaklı Fiyatlar, Daha Sonuç Odaklı Satışlar Demektir !

Raf Etiketi Modülü

Tüm eczanelerin irili ufaklı da olsa ilaç dışı ürünlerini sergilediği rafları bulunur. Peki bu raflarda ki fiyatı güncellenen ürünlere tekrardan fiyat detay etiketi yerleştirmenin en pratik yolu hangisi ? A4 kağıda defalarca kopyala yapıştır ile çıktı alıp daha sonra bunları makas ile kesmek mi ? Yoksa el ile yazmak mı ?

Cevap hiçbiri ! Raf etiketlerinizi düzenlemenin en hızlı ve pratik yolu Ecza Etiket raf etiketi modülünden geçmektedir. Neden mi ?

Çünkü Ecza Etiket raf etiketi modülünde normal, indirim varyasyonlu, Qr Code ( Kara Kod )‘lu ve barkod numaralı etiketlerinizi hazırlamanız ve dilediğiniz sayıda bastırmanız sadece saniyelerinizi alır.

Demo Talep Formu

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Mesajınız

Tüm Etiket İhtiyaçlarınız İçin Ecza Etiket Yeter !

Havale, Eft Veya Kredi Kartı İle Online Sipariş Verebilirsiniz.

Mağazayı Görüntüle