Ecza Etiket Programı Sıkça Sorulan Sorular

Program Senelik Ücretlimi ve Güncelleştirme Garantiniz Var Mı ?

Evet. Program senelik ücreti 220 TL + KDV şeklinde olup, medula sisteminde ki değişikliklere göre hızlı ve çözüm odaklı güncelleştirme garantisi vermekteyiz. Ayrıca tariflerimizi sürekli olarak online bir şekilde güncelleyip ekranınıza anlık olarak yansıtmaktayız.

Program Kurulumu Nasıl Oluyor ve Çok Uzun Sürüyor Mu ?

Hayır. Yazıcınız ve etiketleriniz ile birlikte hazır olduğunuz zaman bizi +90 212 252 22 01 numaralı telefondan arıyorsunuz. Daha sonrasında sizler için bir kurulum randevusu oluşturuyoruz. Kurulumlar genel olarak aynı gün ve hatta aynı saatte gerçekleşiyor ve kullanacağınız bilgisayar sayısına göre 5 ila 25 dakika arası kurulum sürüyor.

Güncellemeler Çok Uğraştırır Mı ?

Hayır. Program güncellemeleri otomatik olarak yapar. Eğer tarifler ile ilgili bir değişiklik yapılacak ise, tarifler online olarak değiştirilip anlık olarak eczanelere yansıtılır.

Hangi Eczane Programları İle Çalışabilir ?

Hepsi ile. Ecza Etiket programı sizin hangi EYS’yi kullandığınızla ilgilenmez. İsterseniz tarayıcınız üzerinden isterseniz de aynı anda 10 farklı EYS üzerinden medulaya giriş yapıp sıkıntısız bir biçimde etiket yazdırmaya devam edebilirsiniz.

Etiketlerde Yer Alan Tarifleri Kim ve Nasıl Hazırladı ?

Tüm tarifler prospektüsleri baz alınarak sayın Eczacı Ergun Murat Sulak tarafından hazırlandı.

Yazıcı mı Kaç Bilgisayarda Aynı Anda Kullanabilirim ?

Yazıcıyı bizden temin ederseniz, dilediğiniz kadar bilgisayar ile yazıcıyı paylaştırabilirsiniz. Ancak bizce sağlıklı olan her 3 mümkünse 2 bilgisayara 1 yazıcı şeklindedir.

Yazıcım Var Sadece Programı Alabilir Miyim ?

Ecza Etiket programı bir çok termal yazıcı ile sorunsuz çalışmaktadır. Yazıcıyı bizden almak zorunda değilsiniz ancak o zaman yazıcı teknik desteğini sağlayamayacağımızı unutmayın.

Hangi Etiket Boyutlarını Kullanabilirim ?

Ecza Etiket Programı 50×30, 50×40 ve 60×40 etiket boyutlarını ek hiç bir ayar yapmadan desteklemektedir. Ayrıca 50×40 boyutunda ki etiketleri mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Yazıcı ve Etiketleri Nereden Alabilirim ?

Bizden temin edebilirsiniz. Menü > Satın Al yolunu takip ederek dilediğiniz kadar yazıcıyı ve etiketi sepetinize ekleyip kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Aynı Yazıcı Piyasada da Var Neden Sizden Almalıyım ?

Çünkü piyasadan satın aldığınız satıcı size kurulum, kullanım, ağ paylaştırma ve sorun yaşadığınızda uzaktan destek ile veya yerinde yardımcı olmaz. Bizler ise kurulum, kullanım, ağ paylaştırma ve garanti kapsamı boyunca teknik servis garantisi vermekteyiz.

Demo Talep Formu

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Mesajınız

Tüm Etiket İhtiyaçlarınız İçin Ecza Etiket Yeter !

Havale, Eft Veya Kredi Kartı İle Online Sipariş Verebilirsiniz.

Mağazayı Görüntüle