Ecza Etiket Tarif Modülü Tanıtım Videosu

Detaya Olanak Vermeyen El Yazısı Tariflerine Son !

İçeriğinde Türkiye’de ki reçete ile temin edilen tüm ilaçların başta aç-tok bilgisi, nasıl kullanılır, nasıl hazırlanır, ne için kullanılır, ilaç-ilaç etkileşimi, ilaç-besin etkileşimi gibi 20’nin üzerinde bilgiyi barındıran Ecza Etiket Tarif Modülü ile ilaçlarınız için detaylı ve hızlı tarif  etiketleri bastırın.

3 farklı boyutta ve 3 farklı tipte tarif etiketi bastırmanın kolaylığına şaşıracaksınız. Hatta dilerseniz klasik çizik metoduyla bile etiket bastırabilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Raf Etiketi Modülü Tanıtım Videosu

Daha Okunaklı Fiyatlar, Daha Sonuç Odaklı Satışlar Demektir !

Ecza Etiket raf etiketi modülü ile 50×30, 50×40 veya 60×40 boyutlarında etiketlere 2 satır halinde ürünün adını ve özelliğini yazabilir daha sonrasında fiyat bilgisini de girerek rafınıza takılmaya veya yapıştırmaya hazır biçimde baskısını alabilirsiniz.

Ecza Etiket raf modülü ile ayrıca indirime giren ürünleriniz için indirimli varyasyonunda bulunduğu raf etiketleri bastırabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz ürüne indirim kampanyası düzenler ve satışlarınızın artmasını  sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak Ecza Etiket raf etiketi modülü size Qr Code ( Kare Kod ) veya barkod ile de normal veya indirimli raf etiketi bastırma şansı verir. Böylelikle stok kontrolü gibi işlemlerinizi satışı gerçekleşen ürününüz için hızlıca halledebilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Majistral Etiket Modülü Tanıtım Videosu

El İle Yazılması Zor Olan Majistral Etiketleri Basit Bir Biçimde Yazdırın

Ecza Etiket majistral etiket modülü ile hazırladığınız majistral ilaçlarınıza yasal zorunluluk olan içerik etiketlerini basit ve etkili bir biçimde bastırın.

Böylelikle hem majistral ilaçlarınıza zorlanmadan etiket bastırabilir hemde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Kargo Etiketi Modülü Tanıtım Videosu

Kargo Gönderilerinizde de Zamandan Tasarruf Edin

Ecza Etiket kargo etiketi modülü ile hazırladığınız kargolarınıza yapıştırılmak üzere gönderici ve alıcı bilgilerinin yer aldığı etiketleri istediğiniz sayıda ve çok hızlı bir biçimde bastırın.

Böylelikle hem zamandan kazanırsınız hemde el ile yazılmış bilgiler yüzünden yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Serbest Etiket Modülü Tanıtım Videosu

Dilediğinizi Yazın Dilediğiniz Kadar Bastırın

Ecza Etiket serbest etiket modülü ile tanışın ! İstediğinizi yazın ve istediğiniz kadarını bastırın.

Çalışma arkadaşlarınıza önemli bir not bırakmak amacından tutunda defterlerinizin üzerine kadar, istediğinizin yazılı olduğu etiketleri istediğiniz yere yapıştırmanın keyfini yaşayın.

Mağazaya Git

Demo Talep Formu

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Mesajınız