Ecza Etiket Tarif Modülü Tanıtım Videosu

Detaya Olanak Vermeyen El Yazısı Tariflerine Son !

İçeriğinde Türkiye’de ki reçete ile temin edilen tüm ilaçların başta aç-tok bilgisi, nasıl kullanılır, nasıl hazırlanır, ne için kullanılır, ilaç-ilaç etkileşimi, ilaç-besin etkileşimi gibi 20’nin üzerinde bilgiyi barındıran Ecza Etiket Tarif Modülü ile ilaçlarınız için detaylı ve hızlı tarif  etiketleri bastırın.

Türkçe, Arapça, İngilizce ve Rusça dillerinde, 3 farklı boyut ve tipte tarif etiketi bastırmanın yanı sıra nakit satışlarınıza da etiket bastırmanın kolaylığına şaşıracaksınız.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Nakit Satış Modülü

Hasta Memnuniyetinizi Bir Üst Noktaya Taşıyın !

Ecza Etiket İle Artık Nakit Satışlarınıza Etiketler Bastırabilirsiniz.

Yapmanız Gereken Tek Şey Nakit Satış Yapmak ! Üstelik Hangi Eczane Yönetim Sistemini Kullandığınızın Hiç Bir Önemi Yok !

İlaçların Prospektüslerine Uygun Şekilde Otomatik Olarak Türkçe, Arapça, İngilizce ve Rusça Etiketler Bastırabilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Özel Sigortalar Tarayıcısı

Tüm Sigortalar Tek Ekranda

Ecza Etiket Programından Türkiye’de Bir İlk! Tüm Özel Sigortalar ve Birçok TEB ve SGK Ekranı Tek Tarayıcıda.

Artık Ecza Etiket İlaç Tarif Programı İle Özel Sigorta Reçetelerinize, Reçetelerde ki Dozaj Bilgileri İle Etiketler Bastırabilirsiniz. Buna Ek Olarak Özel Sigorta Firmalarının İstemiş Olduğu KareKod Raparonu Yine Ecza Etiket Özel Sigortalar Tarayıcısı İle Çok Kolay ve Pratik Bir Şekilde Bastırabilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Yabancı Dil Modülü

Tükçe, Arapça, İngilizce ve Rusça Tarifler Bastırın !

Ecza Etiket Programından Dünya’da Bir İlk! Tam 4 Farklı Dilde İlaç Tarif Etiketleri, Uygulama ve Hazırlanış Etiketleri, Fiyat Detay Etiketleri, Emanet Etiketleri ile Raf Etiketleri Yazdırabilirsiniz.

Tüm Çevirileri Alanında Uzman Doktorlar Tarafından Yapılan Ve Tüm Testleri Tamamlanan Dil Modülümüzü Tüm Eczacılarımızın Kullanımına Sunmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Raf Etiketi Modülü Tanıtım Videosu

Daha Okunaklı Fiyatlar, Daha Sonuç Odaklı Satışlar Demektir !

Ecza Etiket raf etiketi modülü ile 50×30, 50×40 veya 60×40 boyutlarında etiketlere 2 satır halinde ürünün adını ve özelliğini yazabilir daha sonrasında fiyat bilgisini de girerek rafınıza takılmaya veya yapıştırmaya hazır biçimde baskısını alabilirsiniz.

Ecza Etiket raf modülü ile ayrıca indirime giren ürünleriniz için indirimli varyasyonunda bulunduğu raf etiketleri bastırabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz ürüne indirim kampanyası düzenler ve satışlarınızın artmasını  sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak Ecza Etiket raf etiketi modülü size Qr Code ( Kare Kod ) veya barkod ile de normal veya indirimli raf etiketi bastırma şansı verir. Böylelikle stok kontrolü gibi işlemlerinizi satışı gerçekleşen ürününüz için hızlıca halledebilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Kargo Etiketi Modülü Tanıtım Videosu

Kargo Gönderilerinizde de Zamandan Tasarruf Edin

Ecza Etiket kargo etiketi modülü ile hazırladığınız kargolarınıza yapıştırılmak üzere gönderici ve alıcı bilgilerinin yer aldığı etiketleri istediğiniz sayıda ve çok hızlı bir biçimde bastırın.

Böylelikle hem zamandan kazanırsınız hemde el ile yazılmış bilgiler yüzünden yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Majistral Etiket Modülü Tanıtım Videosu

El İle Yazılması Zor Olan Majistral Etiketleri Basit Bir Biçimde Yazdırın

Ecza Etiket majistral etiket modülü ile hazırladığınız majistral ilaçlarınıza yasal zorunluluk olan içerik etiketlerini basit ve etkili bir biçimde bastırın.

Böylelikle hem majistral ilaçlarınıza zorlanmadan etiket bastırabilir hemde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Serbest Etiket Modülü Tanıtım Videosu

Dilediğinizi Yazın Dilediğiniz Kadar Bastırın

Ecza Etiket serbest etiket modülü ile tanışın ! İstediğinizi yazın ve istediğiniz kadarını bastırın.

Çalışma arkadaşlarınıza önemli bir not bırakmak amacından tutunda defterlerinizin üzerine kadar, istediğinizin yazılı olduğu etiketleri istediğiniz yere yapıştırmanın keyfini yaşayın.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Yerli Üretim ve İthal Üretim Etiket Modülü

Yerli Üretim ve İthal Üretim Etiketleriniz Saniyeler İçerisinde Hazır

Ecza Etiket yerli ürün ve ithal ürün etiketi ile eczanenizin bu tip etiket ihtiyacını gidermeniz bir kaç saniye !

Böylelikle hem zamandan kazanırsınız hem de el ile yazılmış bilgiler yüzünden yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Mağazaya Git

Ecza Etiket Sıra Etiketleri Modülü

EczaEtiket Pandemi Döneminde de Yanınızda

Ecza Etiket ile etiket sıra numaraları bastırabilir. Eczanenizin düzenine katkı sağlayabilirsiniz !

Mağazaya Git

Demo Talep Formu

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Mesajınız