Ecza Etiket Tanıtım Videosu

Kullanımı Rahat, Pratik ve Esnek

Sadece bir kaç dakika içerisinde etiketlerinizi bastırmanıza olanak sağlayan Ecza Etiket programı, ister kullandığınız EYS programı ile isterseniz de internet tarayıcınız ile ilaçlarınız için tarif etiketi bastırmanıza olanak tanır. Ek hiç bir ayar yapmadan ve hangi EYS programını kullandığınızın önemi olmadan hızlı, etkili ve okunaklı tarif etiketleri bastırmanın rahatlığını yaşayın !

Üstelik nakit satışlarınıza ve özel sigorta reçetelerinize de etiket bastırabildiğinizi hatırlatmak isteriz.

Mağazaya Git

Hakkımızda

Ecza Etiket Ankara Çankaya’da eczanesi bulunan Eczacı Ergun Murat Sulak‘ın teşrif ve teşvikleri ile Etikon Bilişim Yazılım Ltd. Şti.’nin çözüm ortaklığı sonucu 2019 ekim ayında siz değerli eczacılarımızın beğenisine sunulmuştur.

İçeriğinde ki tüm tarifler sayın Eczacı Ergun Murat Sulak tarafından hazırlanmış olup aylar süren bir çalışma, kontrol ve test aşamasından geçirilip en doğru, en hatasız ve en sade tarifler elde edilmeye çalışılmıştır. Organik ve geliştirilebilir bir veritabanı yapısına sahip olan Ecza Etiket, eczacılarımızdan gelen geri dönüşlere göre bizzat sayın Eczacı Ergun Murat Sulak tarafından güncellenmektedir.

Ecza Etiket medula tabanlı bir ilaç tarif ve eczane etiket programıdır. Tüm tarifler sayın Uzm. Ecz. Ergun Murat Sulak  tarafından aylar süren çalışma ve testler sonucu oluşturulmuştur. İçeriğinde Türkiye’de ki reçete ile satılan tüm ilaçların aç-tok bilgisi, nasıl kullanılacağı, ne için kullanılacağı, nasıl uygulanacağı, nasıl hazırlanacağı, ilaç besin etkileşimleri, ilaç ilaç etkileşimleri, gebelikte kullanım, saklama koşulları, rengi, kutusu, ambalajı gibi birbirinden farklı 20 adet bilgiyi barındıran ve sürekli güncellenen bir veritabanına sahiptir.

Ayrıca nakit satışlarınıza prospektüslerine uygun bir şekilde oluşturulan dozaj bilgileri ile otomatik bir biçimde etiketler bastırabilirsiniz. Hangi eczane yönetim sistemini kullandığınız ise hiç önemli değil !

Yine Türkiye’de ilk defa tüm özel sigortalar, TEB ve SGK ekranlarının bir çoğu eczacılarımızın kullanımına özel olarak tasarlanan Ecza Etiket Tarayıcımız ile bir araya getirildi. Ecza Etiket ile özel sigorta reçetelerinize etiket bastırabilir, QR (Karekod) raporunuzu çok pratik ve hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz.

Ayrıca Ecza Etiket raf etiketi modülü ile raflarda ki ürünleriniz için qr code (kare kod) veya barkod numaralı raf etiketleri de bastırabilir, dilerseniz bu etiketleri indirimli varyasyonları ile de basabillirsiniz. Bunun dışında sıkça kargo kullanan eczanelerimiz için kargo etiketi modülümüz, bol majistral hazırlayan eczanelerimiz için majistral etiketi modülümüz, ben istediğimi yazıp bastırmak istiyorum diyen eczacılarımız içinse serbest etiket modülümüz, yerli ürün ve ithal ürün etiketleri modülümüz siz değerli eczacılarımızın beğenisine sunduk.

Ecza Etiket eczanelerde en çok kullanılan etiket boyutları olan 50×30, 50×40 ve 60×40 etiketler ile tam ve ekstra hiç bir ayar yapmadan uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.

Demo Talep Formu

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

Mesajınız

Tüm Etiket İhtiyaçlarınız İçin Ecza Etiket Yeter !

Havale, Eft Veya Kredi Kartı İle Online Sipariş Verebilirsiniz.

Mağazayı Görüntüle